Filtros

-

MegaTape UT4

6 productos

Mostrando 1 - 6 de 6 productos

Mostrando 1 - 6 de 6 productos
Ver
48x MegaTape UT4 · PVC tape · 19 mm · zwart · 20 m rol - Megatape UT4 - 3BUTE
MegaTape UT4 · PVC tape · 19 mm · zwart · 20 m rol
kunststof kern · mat oppervlak · breekt makkelijk · geen lijmresten bij goed gebruik
Precio de venta€0,94
Agotado
MegaTape UT4 · PVC tape · 19 mm · grijs · 20 m rol - Megatape UT4 - 3BUTE
MegaTape UT4 · PVC tape · 19 mm · grijs · 20 m rol
kunststof kern · mat oppervlak · breekt makkelijk · geen lijmresten bij goed gebruik
Precio de venta€0,94
Agotado
MegaTape UT4 · PVC tape · 19 mm · wit · 20 m rol - Megatape UT4 - 3BUTE
MegaTape UT4 · PVC tape · 19 mm · wit · 20 m rol
kunststof kern · mat oppervlak · breekt makkelijk · geen lijmresten bij goed gebruik
Precio de venta€0,94
Agotado
48x MegaTape UT4 · PVC tape · 19 mm · zwart · 20 m rol - Megatape UT4 - 3BUTE
48x MegaTape UT4 · PVC tape · 19 mm · zwart · 20 m rol
doos voordeel · kunststof kern · mat oppervlak · breekt makkelijk · geen lijmresten bij goed gebruik
Precio de venta€40,13
Agotado
48x MegaTape UT4 · PVC tape · 19 mm · grijs · 20 m rol - Megatape UT4 - 3BUTE
48x MegaTape UT4 · PVC tape · 19 mm · grijs · 20 m rol
doos voordeel · kunststof kern · mat oppervlak · breekt makkelijk · geen lijmresten bij goed gebruik
Precio de venta€40,13
Agotado
48x MegaTape UT4 · PVC tape · 19 mm · wit · 20 m rol - Megatape UT4 - 3BUTE
48x MegaTape UT4 · PVC tape · 19 mm · wit · 20 m rol
doos voordeel · kunststof kern · mat oppervlak · breekt makkelijk · geen lijmresten bij goed gebruik
Precio de venta€40,13
Agotado

Recent bekeken